Biuletyn Informacji Publicznej
13 listopada br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie wniosku Bajtnet sp. z o.o. z siedzibą w Busku-Zdroju o ustalenie warunków dostępu do nieruchomości położonej w Busku-Zdroju przy ul. Sady 14, w tym do wznoszonego na niej budynku mieszkalnego wielorodzinnego w celu zapewnienia telekomunikacji w tym budynku.
Prezes UKE zawiadamia o możliwości zapoznania się z materiałem dowodowym oraz prawie do ostatecznego wypowiedzenia się co do zebranych dowodów i materiałów zgromadzonych w sprawie uzgodnienia projektu decyzji Starosty Łaskiego znak: GN.6821.4.4.2024 oraz o przedłużeniu terminu załatwienia sprawy.
12 listopada 2025 r. Prezes UKE, w ramach postępowania konsolidacyjnego, przekazał do KE, BEREC oraz organów regulacyjnych innych państw członkowskich projekty decyzji dla rynków 1/2020 oraz 3b/2014
Informacja na temat wyników konsultacji dotyczących projektu oferty dedykowanej dla zapewnienia dostępu telekomunikacyjnego do dostępowej sieci szerokopasmowej wybudowanej, rozbudowanej lub przebudowanej z wykorzystaniem środków publicznych przyznanych Przedsiębiorstwu "PROMAX" Spółka Jawna Zofia Fórmanek-Okrój, Wiesław Okrój (PROMAX).
Wyniki konsultacji projektów decyzji Prezesa UKE dotyczących stwierdzenia skutecznej konkurencji oraz uchylenia obowiązków regulacyjnych dla rynków 1/2020 oraz 3b/2014
Specjalista ds. wsparcia konsumentów w sprawach z zakresu usług komunikacji elektronicznej oraz usług pocztowych, a także kontroli z zakresu rynku usług pocztowych w Wydziale Spraw Konsumenckich, Delegatura w Krakowie.