Konsultacje i wyniki konsultacji 2017

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Michał Szczyglowski Spidernet

  15 grudnia 2017

  Prezes UKE rozpoczyna konsultacje projektu decyzji ustalającej warunki dostępu dla Michała Szczygłowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Spidernet Szczygłowski Michał do nieruchomości gruntowej położonej w Częstochowie przy ul. Oskara Lange 5 oraz Al. Armii Krajowej 82, w tym do budynków posadowionych na tej nieruchomości.

 • Wyniki konsultacji decyzji Prezesa UKE dla Orange Polska S.A.

  15 grudnia 2017

  Wyniki postępowania konsultacyjnego projektu decyzji Prezesa UKE ustalającej warunki dostępu do nieruchomości i budynku położonych w Krakowie przy ul. Osiedle Jagiellońskie 35 dla Orange Polska S.A.

 • Wyniki konsultacji decyzji Prezesa UKE dla Orange Polska S.A.

  14 grudnia 2017

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Orange Polska S. A. z siedzibą w Warszawie do nieruchomości położonych w Toruniu.

 • Wyniki konsultacji decyzji Prezesa UKE dla Geckonet Barbara Janikowska

  14 grudnia 2017

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Barbary Janikowskiej prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Geckonet” Barbara Janikowska do nieruchomości zarządzanych przez Spółdzielnię Mieszkaniową w Grudziądzu.

 • Wyniki konsultacji decyzji Prezesa UKE dla Petrus Toruń sp. z o.o.

  13 grudnia 2017

  Wyniki postępowania konsultacyjnego projektu decyzji Prezesa UKE ustalającej warunki dostępu do nieruchomości i budynków położonych w Toruniu będących w zarządzie Spółdzielni Mieszkaniowej „Kopernik” dla Petrus Toruń sp. z o. o. oraz w części umarzającej postępowanie.

 • Wyniki konsultacji decyzji Prezesa UKE dla gminy Skierniewice

  12 grudnia 2017

  W dniach 31 października – 30 listopada 2017 r. Prezes UKE przeprowadził postępowanie konsultacyjne dotyczące projektu decyzji administracyjnej w sprawie uzyskania zgody na świadczenie  przez gminę miasto Skierniewice usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat, za pomocą 9 hotspotów oraz określającej zakres i warunki świadczenia tej usługi.