Konsultacje i wyniki konsultacji 2017

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Orange Polska S.A.

  21 grudnia 2017

  W dniu 21 grudnia 2017 r. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji ustalającej warunki dostępu dla Orange Polska S.A. z siedzibą w Warszawie do nieruchomości gruntowej położonej w Krakowie przy ul. Józefa Wybickiego nr 1 i 3, w tym do budynków posadowionych na tej nieruchomości.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Itekom sp. z o.o.

  21 grudnia 2017

  Prezes UKE rozpoczyna konsultacje projektu decyzji ustalającej warunki dostępu dla Itekom sp. z o.o. do nieruchomości położonej w Kamieńcu Wrocławskim przy ul. Jesionowej 1A oraz ul. Jesionowej 1B, w tym do budynków posadowionych na tej nieruchomości.

 • Wyniki konsultacji Prezesa UKE dla Orange Polska S.A.

  21 grudnia 2017

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej ustalającej warunki dostępu dla Orange Polska S.A. z siedzibą w Warszawie do nieruchomości położonej w Lublinie przy Al. Racławickich 44 c, w tym do posadowionego na tej nieruchomości budynku.

 • Wyniki konsultacji decyzji Prezesa UKE dla Michał Szczygłowski Spidernet

  21 grudnia 2017

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków, na jakich Wspólnota Mieszkaniowa Niepodległości 44 zapewni Michałowi Szczygłowskiemu prowadzącemu działalność gospodarczą pod firmą Spidernet Szczygłowski Michał dostęp do nieruchomości, w tym budynku, w Częstochowie.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla UPC Polska sp. z o.o.

  20 grudnia 2017

  Prezes UKE rozpoczyna konsultacje projektu decyzji ustalającej warunki, na podstawie których UPC Polska sp. z o.o. uzyska dostęp do nieruchomości położonej w Warszawie przy ul. Szeligowskiej 32, 32 A, 32 B.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Koba

  15 grudnia 2017

  Prezes UKE rozpoczyna konsultacje projektu decyzji ustalającej warunki dostępu dla Koba sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku do nieruchomości Podlaskiej Spółdzielni Pracy „Jubilat” w Białymstoku, w tym do budynków posadowionych na tej nieruchomości.