Konsultacje i wyniki konsultacji 2018

 • Wyniki konsultacji decyzji Prezesa UKE dla G-Net T. Serwatka W. Rakoniewski sp.j.

  19 lutego 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w zakresie zmiany „Umowy o dostęp do budynku w celu zapewnienia telekomunikacji”.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla gminy Myszków

  14 lutego 2018

  14 lutego br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie wyrażenia zgody na świadczenie przez gminę Myszków usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat. Konsultacje potrwają 30 dni.

 • Konsultacje projektu decyzji dla KOL-NET spółka cywilna Kinga Wolska, Marta Wykpisz.

  12 lutego 2018

  12 lutego br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu KOL-NET spółka cywilna Kinga Wolska, Marta Wykpisz do nieruchomości i budynku przy ul. Nowiny 1 w Koninie w celu zapewnienia telekomunikacji.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Telion sp. z o.o.

  12 lutego 2018

  12 lutego br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Telion sp. z o. o. z siedzibą w miejscowości Węglew-Kolonia do nieruchomości położonej w Samborzu, w tym do posadowionego na niej budynku. Konsultacje potrwają 30 dni.

 • Wyniki konsultacji decyzji dla Matcom Marcin Sebastian Ziółek

  12 lutego 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego projektu decyzji ustalającej warunki dostępu dla Matcom Marcin Sebastian Ziółek położonej w Przasnyszu do budynków posadowionych położonych przy ul. Zawodzie 4D, 4E, 4F, 4G stanowiących własność Gminy Miasta Przasnysz, w celu zapewnienia telekomunikacji.

 • Wyniki konsultacji decyzji Prezesa UKE dla GCI sp. z o.o.

  12 lutego 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego projektu decyzji ustalającej warunki dostępu GCI sp. z o.o. z siedzibą w Suchym Lesie do nieruchomości położonej w Suchym Lesie, w tym do posadowionego na niej budynku (dalej „Budynek”), Wspólnoty Mieszkaniowej Os. Jagodowe Suchy Las oznaczonego nr 4, w celu zapewnienia telekomunikacji.