Konsultacje i wyniki konsultacji 2018

 • Wyniki postępowania projektu decyzji Prezesa UKE dla Opto-Tech Grzegorz Wróblewski

  30 stycznia 2018

  W dniach 22 grudnia 2017 r. – 21 stycznia 2018 r. Prezes UKE przeprowadził postępowanie konsultacyjne dotyczące projektu decyzji ustalającej warunki dostępu do nieruchomości oraz posadowionych na nich budynków położonych w Pyrzycach.

 • Wyniki konsultacji decyzji Prezesa UKE dla UPC Polska sp. z o.o.

  29 stycznia 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej ustalającej warunki dostępu dla UPC Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, do nieruchomości położonej w Warszawie

 • Wyniki konsultacji decyzji Prezesa UKE dla Spidernet Szczygłowski Michał

  29 stycznia 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego projektu decyzji ustalającej warunki dostępu dla Michała Szczygłowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Spidernet Szczygłowski Michał do nieruchomości gruntowej położonej w Częstochowie .

 • Wyniki konsultacji decyzji Prezesa UKE dla Koba sp. z o.o.

  29 stycznia 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego projektu decyzji ustalającej warunki dostępu dla KOBA Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku do nieruchomości położonej w Białymstoku.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Itekom sp. z o.o.

  26 stycznia 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego projektu decyzji ustalającej warunki dostępu dla Itekom sp. z o.o. z siedzibą w Kiełczowie, do nieruchomości położonej w Kamieńcu Wrocławskim (dalej „Nieruchomość”) w tym do budynków posadowionych na Nieruchomości przy ul. Jesionowej 1A oraz ul. Jesionowej 1B.

 • Konsultacje projektu decyzji dla KOL-NET spółka cywilna Kinga Wolska, Marta Wykpisz.

  26 stycznia 2018

  26 stycznia br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu KOL-NET spółka cywilna Kinga Wolska, Marta Wykpisz do nieruchomości i budynku przy ul. Traugutta 2 w Koninie.