Konsultacje i wyniki konsultacji 2018

 • Wyniki konsultacji decyzji Prezesa UKE dla Sileman sp. z o.o.

  15 stycznia 2018

  W dniach 7 grudnia 2017 r. – 8 stycznia 2018 r. Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej przeprowadził postępowanie konsultacyjne dotyczące projektu decyzji administracyjnej w sprawie wydania decyzji zastępującej umowę o dostępie dla Sileman sp. z o.o. z siedzibą w Rudzie Śląskiej.

 • Wyniki konsultacji decyzji Prezesa UKE dla UPC Polska sp. z o.o.

  11 stycznia 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej ustalającej warunki dostępu dla UPC Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, do nieruchomości położonej w Warszawie przy ul. Szeligowskiej 32 C, 32 D.

 • Konsultacje projektu decyzja dla GCI sp. z o.o.

  11 stycznia 2018

  11 stycznia br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu GCI sp. z o.o. z siedzibą w Suchym Lesie  do nieruchomości położonej w Suchym Lesie, w tym do posadowionego na niej budynku. Konsultacje potrwają 30 dni.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Orange Polska S.A.

  10 stycznia 2018

  10 stycznia br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Orange Polska S.A.  do nieruchomości położonej w Krakowie.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Matcom Marcin Sebastian Ziółek

  09 stycznia 2018

  9 stycznia br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu Matcom Marcin Sebastian Ziółek  do nieruchomości położonej w Przasnyszu, w tym do posadowionych na niej budynków stanowiących własność Gminy Miasta Przasnysz.

 • Wyniki konsultacji decyzji Prezesa UKE dla Orange Polska S.A.

  09 stycznia 2018

  Informacja na temat konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE w przedmiocie ponownego rozpatrzenia sprawy zakończonej wydaniem przez Prezesa UKE decyzji z dnia 23 czerwca 2017 r. nr DHRT.WORK.6082.9.2016.114.