Konsultacje i wyniki konsultacji 2018

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Fiberway sp. z o.o.

  18 października 2018

  18 października br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Fiberway sp. z o.o. do nieruchomości i budynku położonego w Niepołomicach.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Koba sp. z o.o.

  17 października 2018

  17 października br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Koba sp. z o. o. do nieruchomości i budynku w Białymstoku.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla MyTelecom sp. z o.o.

  17 października 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DHRT.WWM.6171.178.2017, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla MyTelecom sp. z o.o. do nieruchomości i budynku położonego w Przemyślu przy ul. Krasińskiego 19, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla MyTelecom sp. z o.o.

  17 października 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DHRT.WWM.6171.173.2017, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla MyTelecom sp. z o.o. do nieruchomości i budynku położonego w Przemyślu przy ul. Lwowskiej 22, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla UPC Polska Sp. z o.o.

  16 października 2018

  16 października br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla UPC Polska Sp. z o.o. do nieruchomości położonej we Wrocławiu.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Jutra Sp. z o.o.

  16 października 2018

  16 października br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Jutra Sp. z o.o. do nieruchomości i budynków położonych w Połczynie-Zdroju.