Konsultacje i wyniki konsultacji 2018

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Telefonia Dialog sp. z o.o.

  16 października 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla Telefonia Dialog sp. z o.o., do nieruchomości i budynku w Zielonej Górze.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Koba sp. z o.o.

  16 października 2018

  16 października br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Koba sp. z o. o. do nieruchomości i budynków w Białymstoku.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla MetroLine sp. z o.o.

  16 października 2018

  16 października 2018 r. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla MetroLine sp. z o.o. do nieruchomości i budynku położonego w Warszawie przy ul. Bagno 2, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla MyTelecom sp. z.o.o.

  16 października 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DHRT.WWM.6171.300.2017, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla MyTelecom sp. z o.o. do nieruchomości położonej w Przemyślu, w tym do posadowionego na niej budynku przy ul. Zielińskiego 12.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla MetroLine sp. z o.o.

  16 października 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DHRT.WWM.6171.50.2017, w sprawie ustalenia warunków dostępu dla MetroLine sp. z o.o. do nieruchomości i budynku położonego w Warszawie przy ul. Cichej 7, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Koba sp. z o.o.

  15 października 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DHRT.WWM.6171.99.2017, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla Koba sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku do nieruchomości położonej w Białymstoku, w tym do posadowionego na niej budynku przy ul. Gen. Józefa Bema 91.