Konsultacje i wyniki konsultacji 2018

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Best Media Infrastruktura sp. z o.o.

  05 października 2018

  5 października br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Best Media Infrastruktura sp. z o.o. do nieruchomości i budynku położonego w Szczecinie przy ul. Kleeberga 8, 10, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla UPC Polska Sp. z o. o.

  04 października 2018

  4 października br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla UPC Polska Sp. z o.o. do nieruchomości położonych we Wrocławiu.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Virual Space Maciej Wasiuta

  04 października 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla Virtual Space Maciej Wasiuta do nieruchomości i budynku w Szczecinie przy ul. Księżnej Dąbrówki 32, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla MyTelecom sp. z o.o.

  04 października 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla MyTelecom sp. z o.o., do nieruchomości i budynku przy ul. Glazera 3 w Przemyślu.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Orange Polska S.A.

  01 października 2018

  Informacja na temat konsultacji projektu decyzji odmawiającej zmiany Oferty SOR dla Orange Polska S.A. polegającej na wykreśleniu z treści Oferty SOR zapisów obejmujących synchronizację Interfejsu Systemu Informatycznego z Platformą Lokalizacyjno-Informacyjną z Centralną Bazą Danych.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Shentel Network sp. z o.o.

  01 października 2018

  1 października br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Shentel Network sp. z o.o. do nieruchomości położonej w Szczecinie i posadowionych na niej budynków Wspólnoty Mieszkaniowej Nowa Cukrownia przy ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 20-25 w Szczecinie, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.