Konsultacje i wyniki konsultacji 2018

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Skyware sp. z o.o.

  21 listopada 2018

  21 listopada br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje dwóch projektów decyzji w sprawie dostępu Skyware sp. z o. o. do nieruchomości, w tym budynków oraz infrastruktury telekomunikacyjnej i technicznej Spółdzielni „Zodiak” w Rzeszowie.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Centrum Usług Komputerowych Grot sp. z o.o.

  15 listopada 2018

  15 listopada br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Centrum Usług Komputerowych Grot sp. z o.o. do nieruchomości i budynku położonego w Sosnowcu przy ul. Modrzejowskiej 23 w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Shentel Network sp. z o.o.

  15 listopada 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DHRT.WWM.6171.89.2018 o ustalenie warunków dostępu dla Shentel Network sp. z o.o. do nieruchomości i budynków położonych w Szczecinie przy ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 20-25 w Szczecinie, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.

 • Wyniki konsultacji opracowywania zmiany planu zagospodarowania częstotliwości dla zakresu 174-230 MHz

  15 listopada 2018

  25 września 2018 r. Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej rozpoczął postępowanie konsultacyjne dotyczące opracowania zmiany planu zagospodarowania częstotliwości dla zakresu 174-230 MHz.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Matcom Marcin Sebastian Ziółek

  15 listopada 2018

  15 listopada br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Matcom Marcin Sebastian Ziółek do nieruchomości i budynków położonych w Mrągowie, zarządzanych przez Towarzystwo Budownictwa Społecznego „Karo” sp. z o.o., w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla MyTelecom sp. z o.o.

  15 listopada 2018

  15 listopada br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla MyTelecom sp. z o.o. do nieruchomości i budynku położonego w Przemyślu przy ul. Glazera 40, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.