Konsultacje i wyniki konsultacji 2018

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Koba sp. z o.o.

  28 marca 2018

  28 marca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Koba sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku do nieruchomości położonej w Białymstoku, w tym do budowanych na niej budynków przy ul. Kombatantów.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla dla KOL-NET spółka cywilna Kinga Wolska, Marta Wykpisz

  26 marca 2018

  26 marca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla KOL-NET spółka cywilna Kinga Wolska, Marta Wykpisz do nieruchomości położonej przy ul. Świętojańskiej 14 w Koninie, w tym do posadowionego na niej budynku.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla MyTelecom sp. z o.o.

  26 marca 2018

  26 marca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla MyTelecom sp. z o. o. z siedzibą w Przemyślu do nieruchomości położonej przy ul. Kraszewskiego 9 w Przemyślu, w tym do posadowionego na niej budynku.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla dla KOL-NET spółka cywilna Kinga Wolska, Marta Wykpisz

  26 marca 2018

  26 marca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla KOL-NET spółka cywilna Kinga Wolska, Marta Wykpisz do nieruchomości położonej przy ul. Świętojańskiej 10 w Koninie, w tym do posadowionego na niej budynku.

 • Wyniki konsultacji decyzji Prezesa UKE dla Telion sp. z o. o.

  23 marca 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Telion sp. z o.o. do nieruchomości i budynku w miejscowości Gościsław 19.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Orange Polska S.A.

  23 marca 2018

  23 marca 2018 r. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji ustalającej warunki dostępu dla Orange Polska S.A. z siedzibą w Warszawie do nieruchomości gruntowych położonych w Łodzi, w tym do budynków posadowionych na tych nieruchomościach, znajdujących się w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej „Radogoszcz Wschód” z siedzibą w Łodzi.