Konsultacje i wyniki konsultacji 2018

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla gminy Miasto Dębica

  23 marca 2018

  23 marca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie wyrażenia zgody na świadczenie przez gminę miasto Dębica usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Marsnet Mariusz Hajdys

  22 marca 2018

  22 marca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Marsnet Mariusz Hajdys do nieruchomości położonych w Krakowie i do posadowionych na nich budynków przy ul. Mistrzejowickiej 49, 49A, 49C i 49E.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Dolnet Group sp. z o.o.

  22 marca 2018

  22 marca 2018 r. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji ustalającej warunki dostępu dla Dolnet Group sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy do nieruchomości gruntowej położonej w Świdnicy przy ul. Kilińskiego 13, 15, 17, 19, 21, w tym do budynku posadowionego na tej nieruchomości.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Centrum Usług Komputerowych Grot sp. z o. o.

  22 marca 2018

  22 marca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Centrum Usług Komputerowych Grot sp. z o. o. do nieruchomości położonej w Sosnowcu, w tym do posadowionego na niej budynku przy ul. Modrzejowskiej 13, w celu zapewnienia telekomunikacji w tym budynku.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla KOL-NET spółka cywilna Kinga Wolska, Marta Wykpisz

  21 marca 2018

  21 marca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu KOL-NET s.c. Kinga Wolska, Marta Wykpisz do nieruchomości i budynku przy ul. 11 listopada 24 w Kleczewie.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla SPIDERNET

  16 marca 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego projektu decyzji ustalającej warunki dostępu Michała Szczygłowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą SPIDERNET Szczygłowski Michał, do nieruchomości położonej w Częstochowie przy ul. Prusa 9, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.