Konsultacje i wyniki konsultacji 2018

 • Wyniki konsultacji decyzji Prezesa UKE dla SPIDERNET

  12 marca 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego projektu decyzji ustalającej warunki dostępu Michała Szczygłowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą SPIDERNET Szczygłowski Michał, w tym do posadowionego na niej budynku Wspólnoty Mieszkaniowej Ossowskiego 34, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.

 • Wyniki konsultacji decyzji Prezesa UKE dla SPIDERNET

  12 marca 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego projektu decyzji ustalającej warunki dostępu Michała Szczygłowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą SPIDERNET Szczygłowski Michał.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla gminy Kętrzyn

  12 marca 2018

  12 marca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie wyrażenia zgody na świadczenie przez gminę Kętrzyn usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat za pomocą 14 hotspotów. Konsultacje potrwają 30 dni.

 • Wyniki konsultacji decyzji Prezesa UKE dla ISTS sp. z o. o.

  12 marca 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego projektu decyzji ustalającej warunki dostępu dla ISTS sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla UPC Polska sp. z o.o.

  09 marca 2018

  9 marca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla UPC Polska sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie do nieruchomości w Warszawie należącej do Robyg Apartamenty Villa Nobile sp. z o. o., w tym do wybudowanych na niej bądź obecnie będących w budowie budynków.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla UPC Polska sp. z o.o.

  09 marca 2018

  9 marca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla UPC Polska sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie do nieruchomości położonej w Warszawie, obejmującej działkę ewidencyjną o numerze 7/15, ujętej w obrębie 0238, w tym do posadowionych na niej budynków.