Konsultacje i wyniki konsultacji 2018

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji dla Actus - Info sp. z o.o.

  24 maja 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego projektu decyzji ustalającej warunki dostępu Actus – Info sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu do nieruchomości znajdujących się w zasobach mieszkaniowych Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej „Bawełna” we Wrocławiu, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji dla SECUREX s.c. Tomasz Raczyński, Piotr Abgarowicz

  24 maja 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego projektu decyzji ustalającej warunki dostępu SECUREX s.c. Tomasz Raczyński, Piotr Abgarowicz o dostęp do nieruchomości położonej w Warszawie.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji dla SPIDERNET Szczygłowski Michał

  24 maja 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego projektu decyzji ustalającej warunki dostępu SPIDERNET Szczygłowski Michał do nieruchomości w Częstochowie.

 • Konsultacje projektu decyzji dla KOL-NET spółka cywilna Kinga Wolska, Marta Wykpisz w Kole

  23 maja 2018

  23 maja br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla KOL-NET spółka cywilna Kinga Wolska, Marta Wykpisz w Kole do nieruchomości położonej w Koninie, w tym do posadowionego na niej budynku przy ul. Górniczej 3, w celu zapewnienia telekomunikacji w tym budynku.

 • Konsultacje projektu decyzji dla UPC Polska sp. z o.o.

  23 maja 2018

  23 maja br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla UPC Polska sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie do nieruchomości w Warszawie należącej do Robyg Kameralna sp. z o. o., w tym do wybudowanych na niej bądź obecnie będących w budowie budynków.

 • Konsultacje projektu decyzji dla Mytelecom sp. z o.o.

  23 maja 2018

  23 maja br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Mytelecom sp. z o.o. do nieruchomości położonej przy ul. Siemiradzkiego 6 w Przemyślu, w tym do posadowionego na niej budynku.