Konsultacje i wyniki konsultacji 2018

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla MyTelecom sp. z o.o.

  16 maja 2018

  16 maja br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla MyTelecom sp. z o. o. z siedzibą w Przemyślu do nieruchomości położonej przy ul. Glazera 1 w Przemyślu.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla MyTeleCom sp. z o.o.

  16 maja 2018

  16 maja 2018 r. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji ustalającej warunki dostępu dla MyTelecom sp. z o.o. z siedzibą w Przemyślu do nieruchomości położonej w Przemyślu przy ul. Sanockiej 1 w Przemyślu.

 • Wyniki konsultacji decyzji Prezesa UKE dla Centrum Usług Komputerowych Grot sp. z o. o. 

  14 maja 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego projektu decyzji ustalającej warunki dostępu dla Centrum Usług Komputerowych Grot sp. z o. o. 

 • Wyniki konsultacji decyzji Prezesa UKE dla MyTelecom sp. z o.o.

  10 maja 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej ustalającej warunki dostępu dla MyTelecom sp. z o.o. z siedzibą w Przemyślu do nieruchomości położonej w Przemyślu.

 • Wyniki konsultacji decyzji dla MyTelecom sp. z o.o.

  09 maja 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKEustalającej warunki dostępu dla MyTelecom sp. z o.o. z siedzibą w Przemyślu do nieruchomości położonej przy ul. Sierakowskiego 14 w Przemyślu, w tym do posadowionego na tej nieruchomości budynku.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji dla MyTelecom sp. z o.o.

  09 maja 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej ustalającej warunki dostępu dla MyTelecom sp. z o.o. z siedzibą w Przemyślu do nieruchomości położonej przy ul. Ofiar Katynia 8B w Przemyślu, w tym do posadowionego na tej nieruchomości budynku.