Konsultacje i wyniki konsultacji 2018

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla KOL-NET spółka cywilna Kinga Wolska, Marta Wykpisz

  09 lipca 2018

  9 lipca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla KOL-NET spółka cywilna Kinga Wolska, Marta Wykpisz do nieruchomości i budynku położonego w Koninie przy Nowiny 3, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla MyTelecom sp. z o.o.

  09 lipca 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DHRT.WWM.6171.285.2017, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla MyTelecom sp. z o. o. do nieruchomości i budynku położonego w Przemyślu przy ul. Bohaterów Getta 17A, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Telion sp. z o.o.

  09 lipca 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DHRT.WWM.6171.310.2017, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla Telion sp. z o.o. do nieruchomości i budynku mieszkalnego wielorodzinnego położonego w Damianowie 40, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla KOL-NET spółka cywilna Kinga Wolska, Marta Wykpisz

  09 lipca 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DHRT.WWM.6171.191.2017, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla KOL-NET spółka cywilna Kinga Wolska, Marta Wykpisz do nieruchomości i budynku położonych w Koninie przy ul. Matejki 5, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Częstotliwości dla 5G – konsultacje założeń zagospodarowania widma radiowego

  05 lipca 2018

  Prezes UKE jako organ odpowiedzialny za zarządzanie zasobami częstotliwości, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, przedstawia informacje dotyczące częstotliwości z pionierskich pasm przeznaczonych dla sieci 5G (700 MHz, 3,5 GHz, 3,7 GHz i 26 GHz).

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Orange Polska S.A.

  05 lipca 2018

  5 lipca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Orange Polska S.A. do nieruchomości położonych w Rzeszowie.