Konsultacje i wyniki konsultacji 2018

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Opto-Tech Grzegorz Wróblewski

  04 lipca 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE nr DHRT.WWM.6171.96.2016 ustalającej warunki dostępu dla Opto-Tech Grzegorz Wróblewski do nieruchomości położonych w Pyrzycach, w tym do posadowionych na nich budynków, zarządzanych przez Pyrzycką Spółdzielnię Mieszkaniową.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla KOL-NET spółka cywilna Kinga Wolska, Marta Wykpisz

  04 lipca 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DHRT.WWM.6171.187.2017, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla KOL-NET spółka cywilna Kinga Wolska, Marta Wykpisz do nieruchomości i budynku położonego w Koninie przy ul. Przemysłowej 112, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla KOL-NET spółka cywilna Kinga Wolska, Marta Wykpisz

  04 lipca 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DHRT.WWM.6171.183.2017, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla KOL-NET spółka cywilna Kinga Wolska, Marta Wykpisz w Kole do nieruchomości i budynku położonego w Koninie przy ul. Górniczej 3, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla MyTelecom sp. z o.o.

  03 lipca 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DHRT.WWM.6171.153.2017, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla MyTelecom sp. z o.o. do nieruchomości i do budynku położonego w Przemyślu ul. Siemiradzkiego 6, w celu zapewnienia komunikacji w budynku.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla MyTelecom sp. z o.o.

  03 lipca 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DHRT.WWM.6171.138.2017, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla MyTelecom sp. z o.o. do nieruchomości i do budynku położonego w Przemyślu przy ul. Sanockiej 7, w celu zapewnienia komunikacji w budynku.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Gigabit Telekom Aleksandra Sydor

  03 lipca 2018

  3 lipca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Gigabit Telekom Aleksandra Sydor do nieruchomości i budynku położonego w Niemodlinie przy Al. Wolności 9b - 9c, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.