Konsultacje i wyniki konsultacji 2018

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dotyczącej dostępu do infrastruktury technicznej Orange Polska S.A.

  03 lipca 2018

  3 lipca br. Prezes UKE rozpoczął ponowne konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu do infrastruktury technicznej w zakresie kanalizacji kablowej oraz kanalizacji telekomunikacyjnej budynku Orange Polska S.A.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Matcom Marcin Sebastian Ziółek

  02 lipca 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DHRT.WWM.6171.80.2017, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla Matcom Marcin Sebastian Ziółek do nieruchomości i budynków położonych w Szczecinie przy ul. Królowej Jadwigi 2, 2A, 2B, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Matcom Marcin Sebastian Ziółek

  02 lipca 2018

  2 lipca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Matcom Marcin Sebastian Ziółek do nieruchomości i budynków położonych w Przasnyszu, zarządzanych przez Admino Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Ochenkowska Martyna, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Virtual Space Maciej Wasiuta

  02 lipca 2018

  2 lipca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Virtual Space Maciej Wasiuta do nieruchomości i budynków położonych w Szczecinie przy ul. Szczecińskiej 28-32 , w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla @Alfanet Marcin Małolepszy

  02 lipca 2018

  2 lipca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla @Alfanet Marcin Małolepszy, do nieruchomości i budynków położonych w Działoszynie, znajdujących się w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej „Nad Wartą” w Działoszynie, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.