Konsultacje i wyniki konsultacji 2018

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla MyTelecom sp. z o.o.

  24 lipca 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej nr DHRT.WWM.6171.292.2017 ustalającej warunki dostępu dla MyTelecom sp. z o.o. z siedzibą w Przemyślu do nieruchomości położonej przy ul. Sanockiej 9 w Przemyślu, w tym do posadowionego na niej budynku.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla MyTelecom sp. z o.o.

  20 lipca 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DHRT.WWM.6171.175.2017, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla MyTelecom sp. z o.o. do nieruchomości i do budynku położonego w Przemyślu przy ul. Krasińskiego 16, w celu zapewnienia komunikacji w budynku.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla ISTS sp. z o.o.

  20 lipca 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DHRT.WWM.6171.44.2017, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla ISTS sp. z o.o. do nieruchomości i do budynku położonego w Krakowie przy ul. Zachodniej 9, w celu zapewnienia komunikacji w budynku.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Centrum Usług Komputerowych Grot

  19 lipca 2018

  19 lipca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Centrum Usług Komputerowych Grot do nieruchomości położonej w Sosnowcu i posadowionego na niej budynku, zarządzanego przez Zarządzanie Nieruchomościami Agata Hajduk, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku. Konsultacje potrwają 30 dni.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Przybysz Tomasz Netsystem

  19 lipca 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DHRT.WWM.6171.219.2017, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla Przybysz Tomasz Netsystem do nieruchomości i budynków położonych w Krośnie zarządzanych przez Spółdzielnię Mieszkaniową „Metalowiec”, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla KOL-NET spółka cywilna Kinga Wolska, Marta Wykpisz

  19 lipca 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DHRT.WWM.6171.192.2017, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla KOL-Net spółka cywilna Kinga Wolska, Marta Wykpisz do nieruchomości położonej w Koninie, w tym do posadowionego na niej budynku przy ul. Matejki 3.