Konsultacje i wyniki konsultacji 2018

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Systemia.pl sp. z o.o.

  17 lipca 2018

  17 lipca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu Systemia.pl sp. z o.o. do nieruchomości i budynków położonych w Poznaniu, zarządzanych przez Własnościową Spółdzielnię Mieszkaniową Naramowice, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach. Konsultacje potrwają 30 dni.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Euronet Norbert Saniewski sp. j.

  12 lipca 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla Euronet Norbert Saniewski sp. j. do nieruchomości położonej w Białymstoku.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla NASZASIEC.Net Kraków

  12 lipca 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE, dotyczącej ustalenia warunków dostępu NASZASIEC.Net Kraków do nieruchomości położonej w Krakowie

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Itekom sp. o.o.

  12 lipca 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE, dotyczącej ustalenia warunków dostępu Itekom sp. o.o. do nieruchomości położonej w Dobrzykowicach.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla MyTelecom sp. z o.o.

  11 lipca 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DHRT.WWM.6171.155.2017, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla MyTelecom sp. z o.o. do nieruchomości i do budynku położonego w Przemyślu.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Matcom Marcin Sebastian Ziółek

  11 lipca 2018

  11 lipca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Matcom Marcin Sebastian Ziółek do nieruchomości i budynków położonych w Przasnyszu, znajdujących się w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej w Przasnyszu, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.