Konsultacje i wyniki konsultacji 2018

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Matcom Marcin Sebastian Ziółek

  11 lipca 2018

  11 lipca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Matcom Marcin Sebastian Ziółek do nieruchomości i budynków położonych w Przasnyszu, zarządzanych przez Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej sp. z o.o., w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla KOMPTELL, GREG-BAU Grzegorz Oczkowski

  10 lipca 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla KOMPTELL, GREG-BAU Grzegorz Oczkowski do nieruchomości i budynków położonych w Bystrzycy Kłodzkiej.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Spidernet Szczygłowski Michał

  10 lipca 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla Spidernet Szczygłowski Michał do nieruchomości i budynków położonych w Częstochowie.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla MyTelecom sp. z o.o.

  10 lipca 2018

  10 lipca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Mytelecom sp. z o.o.  do nieruchomości i budynku położonego w Przemyślu przy ul. Siemiradzkiego 11, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Euronet Norbert Saniewski Sp. J.

  10 lipca 2018

  10 lipca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Euronet Norbert Saniewski Sp. J. do nieruchomości i budynku w Białymstoku przy ul. Wiadukt, działka nr 30/31 w obrębie 22, należących do Yuniversal Podlaski Sp. z. o.o., w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla CITIVI sp. z o.o.

  10 lipca 2018

  10 lipca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla CITIVI sp. z o.o. do nieruchomości położonych w Poznaniu i posadowionych na nich budynków, zarządzanych przez Spółdzielnię Mieszkaniową „Osiedle Młodych” w Poznaniu, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.