Konsultacje i wyniki konsultacji 2018

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla FineMEDIA s.c. Wojciecha Wrona, Grzegorza Kałuża

  10 lipca 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DHRT.WWM.6171.125.2017, dotyczącej ustalenia warunków dostępu FineMEDIA s.c. Wojciecha Wrona, Grzegorza Kałuża do nieruchomości i budynków położonych we Wrocławiu, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla KOL-NET spółka cywilna Kinga Wolska, Marta Wykpisz

  10 lipca 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej nr DHRT.WWM.6171.209.2017 ustalającej warunki dostępu dla KOL-NET s.c. Kinga Wolska, Marta Wykpisz z siedzibą w Kole do nieruchomości położonej przy ul. Przemysłowej 116 w Koninie, oraz do posadowionego na niej budynku

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla KOL-NET spółka cywilna Kinga Wolska, Marta Wykpisz

  10 lipca 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej nr DHRT.WWM.6171.211.2017 ustalającej warunki dostępu dla KOL-NET spółka cywilna Kinga Wolska, Marta Wykpisz z siedzibą w Kole do nieruchomości położonej przy ul. Janowskiej 4 w Koninie, w tym do posadowionego na niej budynku.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla MyTelecom sp. z o.o.

  09 lipca 2018

  9 lipca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla MyTelecom sp. z o.o. do nieruchomości i budynków położonych w Przemyślu przy ul. Reymonta 11, 13, 15, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Orange Polska S.A.

  09 lipca 2018

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DHRT.WWM.6171.64.2017, dotyczącej ustalenia warunków dostępu Orange Polska S.A do nieruchomości i budynków położonych w Szczecinie zarządzanych przez Maagdom Agnieszka Pietrzak, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla MyTelecom sp. z o.o.

  09 lipca 2018

  9 lipca br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla MyTelecom sp. z o.o. do nieruchomości i budynku położonego w Przemyślu przy ul. J. Lelewela 13, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.