Konsultacje i wyniki konsultacji 2020

 • Konsultacje projektu decyzji dla Prywatna Szkoła Komputerowa Arkadiusz Sobacki

  28 lutego 2020

  28 lutego br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Arkadiusza Sobackiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Prywatna Szkoła Komputerowa Arkadiusz Sobacki

 • Konsultacje projektu decyzji dla „EAST & WEST” IMPORT EXPORT Paweł Karnowski

  28 lutego 2020

  28 lutego br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Pawła Karnowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą „EAST & WEST” IMPORT EXPORT Paweł Karnowski

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Idealan sp. z o.o.

  27 lutego 2020

  27 lutego br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Idealan sp. z o.o. do nieruchomości i budynków znajdujących się w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej im. A. Mickiewicza w Białymstoku, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla INEA S.A.

  26 lutego 2020

  26 lutego br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla INEA S.A. do nieruchomości w Kaliszu, składającej się z działki nr 37, w tym do posadowionych na niej budynków przy ul. Warszawskiej 67, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Orange Polska S.A.

  26 lutego 2020

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DHRT.WWM.6171.92.2017 dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla Orange Polska S.A. do nieruchomości Spółdzielni Mieszkaniowej "Ujeścisko" w Gdańsku, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Spidernet Michał Szczygłowski

  25 lutego 2020

  25 lutego br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Spidernet Michał Szczygłowski do nieruchomości i budynku posadowionego w Częstochowie przy ul. Kleeberga 8, w celu zapewnienia telekomunikacji w tym budynku.