Konsultacje i wyniki konsultacji 2021

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla T-Mobile Polska S.A.

  07 grudnia 2021

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DR.WWM.6171.67.2021, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla T-Mobile Polska S.A. do nieruchomości położonej w Lublinie przy ul. W. Witosa 16, w tym do budynku posadowionego na tej nieruchomości, w celu zapewnienia telekomunikacji w tym budynku.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla T-Mobile Polska S.A.

  02 grudnia 2021

  2 grudnia br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla T-Mobile Polska S.A. do nieruchomości i budynku przy ul. Porcelanowej 25 w Katowicach.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla T-Mobile Polska S.A.

  02 grudnia 2021

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DR.WWM.6171.63.2021, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla T-Mobile Polska S.A. do nieruchomości i budynku w Poznaniu.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla MATCOM Marcin Sebastian Ziółek

  01 grudnia 2021

  1 grudnia br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla MATCOM Marcin Sebastian Ziółek do nieruchomości i budynku w Przasnyszu przy ul. Osiedlowej 5, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.