Konsultacje i wyniki konsultacji 2022

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Der.Net sp. z o.o.

  28 kwietnia 2022

  28 kwietnia br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Der.Net sp. z o.o. do nieruchomości położonej w Łasku przy ul. Jana Pawła II 13, w tym do budynku posadowionego na tej nieruchomości, w celu zapewnienia telekomunikacji w tym budynku.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla NETFALA Mariusz Chmielewski

  28 kwietnia 2022

  28 kwietnia br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla NETFALA Mariusz Chmielewski do nieruchomości i budynków w Woli Mrokowskiej przy ul. Postępu (numer działki 36/1), w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Netia S.A.

  27 kwietnia 2022

  27 kwietnia br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Netia S.A. do nieruchomości położonych w Świnoujściu znajdujących się w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej „Słowianin” z siedzibą w Świnoujściu.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla ISI sp. z o.o.

  26 kwietnia 2022

  26 kwietnia br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla ISI sp. z o.o. do nieruchomości położonej w Warszawie przy ul. J.K. Ordona 7B, w tym do posadowionego na niej budynku, w celu zapewnienia telekomunikacji w tym budynku.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Orange Polska S.A.

  25 kwietnia 2022

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji w sprawie zatwierdzenia zmiany w zakresie wprowadzenia do Oferty SOR możliwości realizowania punktów styku sieci wykorzystujących technologię Internet Protocol/Session Initiation Protocol.

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla Podlaskiej Sieci Internetowej sp. z o.o.

  25 kwietnia 2022

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DR.WWM.6171.9.2022.