Konsultacje i wyniki konsultacji 2022

 • Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE dla T-Mobile Polska S.A. z siedzibą w Warszawie

  25 kwietnia 2022

  Informacja na temat wyników postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa UKE w sprawie DR.WWM.6171.154.2020, dotyczącej ustalenia warunków dostępu dla T-Mobile Polska S.A. do nieruchomości położonej w Warszawie przy ul. Królewskiej 18, w tym do posadowionego na nieruchomości budynku w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla CZEST.TV sp. z o.o.

  22 kwietnia 2022

  22 kwietnia br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla CZEST.TV sp. z o.o. do nieruchomości położonej w Częstochowie przy ul. Ossowskiego 7, w tym do położonego na nieruchomości budynku, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla CZEST.TV sp. z o.o.

  22 kwietnia 2022

  22 kwietnia br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla CZEST.TV sp. z o.o. do nieruchomości położonej w Częstochowie przy ul. Jasienicy 1, w tym do położonego na nieruchomości budynku, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla FreeNet Telecom sp. z o.o.

  22 kwietnia 2022

  22 kwietnia br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie określenia warunków dostępu FreeNet Telecom sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie do nieruchomości i budynków w Warszawie.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla T-Mobile Polska S.A. z siedzibą w Warszawie

  22 kwietnia 2022

  22 kwietnia 2022 br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie ustalenia warunków dostępu dla T-Mobile Polska S.A. do nieruchomości położonej w Warszawie przy ul. Burakowskiej 14, w tym do posadowionych na nieruchomości budynków, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynkach.

 • Konsultacje projektu decyzji Prezesa UKE dla Korbank S.A.

  22 kwietnia 2022

  22 kwietnia br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie zmiany  warunków dostępu dla Korbank S.A. do infrastruktury technicznej (kanalizacji kablowej) Orange Polska S.A.