Konsultacje projektu decyzji w sprawie dostępu CONECT do kabli telekomunikacyjnych Skrętki

11 lutego br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie dostępu Marcina Barszcza prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą CONECT Marcin Barszcz do kabli telekomunikacyjnych Łukasza Piwowarczyka prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Skrętka” Łukasz Piwowarczyk.

Konsultacje potrwają 30 dni.

Zgodnie z projektem decyzji CONECT jest uprawniony do uzyskania dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej w zakresie światłowodowych kabli telekomunikacyjnych Skrętki w budynkach we Włoszczowie przy ul. Broniewskiego 3, 5 i 6, Brożka 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8 i 24 oraz Żeromskiego 27.

Projekt decyzji wraz z załącznikami i uzasadnieniem publikujemy poniżej w załączonym pliku.

Zainteresowanych wyrażeniem uwag oraz opinii do projektu prosimy o składanie stanowisk na piśmie do Urzędu Komunikacji Elektronicznej na adres ul. Giełdowa 7/9, 01-211 Warszawa – z dopiskiem: „Stanowisko konsultacyjne dotyczące projektu decyzji w sprawie DHRT.WIT.6080.1.2017”.  

W celu ułatwienia osobom z niepełnosprawnością wzroku odczytania przez programy asystujące przekazanego stanowiska, istnieje możliwość dodatkowego przesłania stanowiska w wersji elektronicznej na adres: . Prosimy o dostępny dokument PDF, WORD lub utworzony w innym edytorze tekstu. Z zasadami tworzenia dokumentów mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie.

Wyniki konsultacji zostaną ogłoszone na tablicy ogłoszeń w siedzibie UKE oraz na stronie internetowej BIP UKE.

Link do zasad publikacji: http://www.uke.gov.pl/dostepnosc/zasady-publikacji,2.html

Pliki do pobrania Pobierz wszystkie załączniki

Metryka
Podmiot udostępniający informację: Urząd Komunikacji Elektronicznej
Osoba odpowiedzialna: Dorota Gasiorowska
Osoba publikująca informację: Przemysław Poznański
Osoba modyfikująca informację: Przemysław Poznański
Data publikacji: 11.02.2020 11:00
Data ostatniej modyfikacji: 11.02.2020 11:24