Konsultacje projektu decyzji w sprawie dostępu MATCOM do kabli telekomunikacyjnych Multimedia

12 lutego br. Prezes UKE rozpoczął konsultacje projektu decyzji w sprawie dostępu Marcina Ziółka prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą „MATCOM” Marcin Sebastian Ziółek do kabli telekomunikacyjnych Multimedia Polska S.A.

Konsultacje potrwają 30 dni.

Zgodnie z projektem decyzji MATCOM jest uprawniony do uzyskania dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej w zakresie światłowodowych kabli telekomunikacyjnych Multimedia w budynkach w miejscowości Kamionek przy ul. Kamionek 10 i Kamionek 11.

Projekt decyzji wraz z załącznikami i uzasadnieniem publikujemy poniżej w załączonym pliku.

Zainteresowanych wyrażeniem uwag oraz opinii do projektu prosimy o składanie stanowisk na piśmie do Urzędu Komunikacji Elektronicznej na adres ul. Giełdowa 7/9, 01-211 Warszawa – z dopiskiem: „Stanowisko konsultacyjne dotyczące projektu decyzji w sprawie DR.WIT.6080.1.2019”. 

W celu ułatwienia osobom z niepełnosprawnością wzroku odczytania przez programy asystujące przekazanego stanowiska, istnieje możliwość dodatkowego przesłania stanowiska w wersji elektronicznej na adres: sekretariat.dr@uke.gov.pl. Prosimy o dostępny dokument PDF, WORD lub utworzony w innym edytorze tekstu. Z zasadami tworzenia dokumentów mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie.

Wyniki konsultacji zostaną ogłoszone na tablicy ogłoszeń w siedzibie UKE oraz na stronie internetowej BIP UKE.

Pliki do pobrania Pobierz wszystkie załączniki

Metryka
Podmiot udostępniający informację: Urząd Komunikacji Elektronicznej
Osoba odpowiedzialna: Dorota Gąsiorowska
Osoba publikująca informację: Wojciech Gunia
Data publikacji: 12.02.2020 08:45